Dissabte, desembre 9, 2023
AlgaidaPinaReligió

El vicari Paco Carmona, nou rector del Pla de na Tesa

pacocarmonaEl mateix dia en què el Diario de Mallorca es feia ressò de la noticia del nou vicari i de què ara la parròquia tenia quatre capellans que es feien càrrec de les parròquies d’Algaida, Pina i Randa, avui hem de comunicar que Mn. Francesc Carmona Bancalero, fins ara vicari de la nostra Parròquia fou nomenat el passat divendres 9 d’octubre nou rector de la Parròquia des Pla de na Tesa.

El vicari Paco Carmona oficiarà la seva darrera celebració com a vicari de la nostra parròquia el proper diumenge dia 18 d’octubre a partir de les 12 hores. Des de la parròquia li agraeixen la seva dedicació i li desitgen molta sort en la nova etapa.

Redacció Noticiari es saig

Es Saig

Revista es Saig. Editada a Algaida d'ençà de 1980

%d