El vicari Paco Carmona, nou rector del Pla de na Tesa

pacocarmonaEl mateix dia en què el Diario de Mallorca es feia ressò de la noticia del nou vicari i de què ara la parròquia tenia quatre capellans que es feien càrrec de les parròquies d’Algaida, Pina i Randa, avui hem de comunicar que Mn. Francesc Carmona Bancalero, fins ara vicari de la nostra Parròquia fou nomenat el passat divendres 9 d’octubre nou rector de la Parròquia des Pla de na Tesa.

El vicari Paco Carmona oficiarà la seva darrera celebració com a vicari de la nostra parròquia el proper diumenge dia 18 d’octubre a partir de les 12 hores. Des de la parròquia li agraeixen la seva dedicació i li desitgen molta sort en la nova etapa.

Redacció Noticiari es saig

Deixa un comentari

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Esteu comentant fent servir el compte WordPress.com. Log Out /  Canvia )

Google photo

Esteu comentant fent servir el compte Google. Log Out /  Canvia )

Twitter picture

Esteu comentant fent servir el compte Twitter. Log Out /  Canvia )

Facebook photo

Esteu comentant fent servir el compte Facebook. Log Out /  Canvia )

S'està connectant a %s

Aquest lloc utilitza Akismet per reduir els comentaris brossa. Apreneu com es processen les dades dels comentaris.